• מיסוך עשן

הפתרון לאלימות בבתיה"ס - מצלמות אבטחה. כך ישתמשו בהן נכון

פורסם ביום שלישי, 28 ינואר 2014 נכתב על ידי דפנה ליאל | חדשות 2

אחרי שורה של תקריות אלימות בתוך ומחוץ לכיתות, במשרד החינוך מקדמים תכנית להסדרת שימוש במצלמות אבטחה בשטח בתיה"ס. בחוזר מנכ"ל שמתגבש מפורטים שורה של כללים איך לעשות זאת מבלי לפגוע בפרטיות התלמידים

מצלמות אבטחה ככלי ללוחמה באלימות בבתי הספר: בתגובה לאירועי האלימות האחרונים במערכת החינוך ומתוך רצון להילחם בתופעה, מגבש משרד החינוך חוזר מנכ"ל שנושאו הסדרת השימוש במצלמות אבטחה בבתי הספר. המסמך הזה מגובש בשיתוף משרד המשפטים.

המשך קריאה: הפתרון לאלימות בבתיה"ס - מצלמות אבטחה. כך ישתמשו בהן נכון

עימות בין האם למנהל תועד במצלמות האבטחה

פורסם ביום ראשון, 19 ינואר 2014 נכתב על ידי פוראת נסאר | חדשות 2

תיעוד מצלמת אבטחה בבי"ס בחיפה חושף, עפ"י החשד, שדווקא האם שהתלוננה על אלימות מצד מנהל ביה"ס של בנותיה, היא זו שתקפה אותו - ומיהרה להתלונן במשטרה. השוטרים מיהרו לעצור אותו, אך לבסוף הוא שוחרר

שוב תקרית של אלימות בבית הספר: מצלמות אבטחה בבית ספר בחיפה חשפו עימות שהתקיים בין המנהל לבין אם לשתי תלמידות בתיכון. על פי החשד, האם תקפה את מנהל בית הספר לאחר שזה העיר לאחת מבנותיה.

המשך קריאה: עימות בין האם למנהל תועד במצלמות האבטחה

מצלמות אבטחה בהסעות?

פורסם ביום חמישי, 08 נובמבר 2012 נכתב על ידי סיון סבג-אסולין, אשקלונים

בעקבות תלונות על בעיות בטיחות בהסעות התלמידים באשקלון וכן גילויי אלימות, התושבים דורשים התקנת מצלמות אבטחה אשר יצלמו את מהלך הנסיעה. מעיריית אשקלון נמסר כי: "יש מעקב וגם אכיפה על ידי קציני הבטיחות בהסעות"

bus
צילום: אילוסטרציה, אור ירוק

המשך קריאה: מצלמות אבטחה בהסעות?

האלימות בבתי הספר גוברת - אבל אף אחד לא לוקח אחריות

פורסם ביום שבת, 15 ינואר 2011 נכתב על ידי ניב גלבוע, נענע10

לפני כשנתיים נכנס שר החינוך גדעון סער לתפקידו כשהוא מכריז מלחמה באלימות בבתי הספר. שנתיים אחרי - ואין כמעט שבוע שאנחנו לא עדים למקרה מזעזע חדש של התעללות בין תלמידים. מורות ומנהלות מדווחות גם היום על אלימות פיזית כלפיהן. מדוע המערכת לא מצליחה לשים לזה סוף?

 

שר החינוך, גדעון סער, ומשרדו הכריזו לפני כשנתיים על מלחמה תקיפה באלימות בין מסדרונות בתי הספר. בתוכנית: חוקים חדשים ואפס סובלנות לתלמידים אלימים. אבל למרות הכוונות וההצהרות, המציאות בשטח נראית אחרת.

המשך קריאה: האלימות בבתי הספר גוברת - אבל אף אחד לא לוקח אחריות

האח הגדול גרסת מקיף ה'

פורסם ביום שני, 04 אוקטובר 2010 נכתב על ידי TeamAngeles

מצלמות אבטחה במקיף ה' ראשון לציון

ראיון בגלצ - דני דנון תומך בהצבת מצלמות אבטחה בביה"ס

פורסם ביום שני, 16 אוגוסט 2010 נכתב על ידי dannydanon

ח"כ דני דנון תומך בהצבת מצלמות אבטחה בבתי הספר, כדי ליצור אמצעי אכיפת משמעת והרתעה מפני אלימות בבתי הספר. קטע מראיון טלפוני שנערך בתוכנית הבוקר בגלי צהל, עם ניב רסקין, ב-16.8.2010

נלחמים באלימות: מצלמות אבטחה בבתי ספר

פורסם ביום ראשון, 15 אוגוסט 2010 נכתב על ידי גיל סימה, מערכת וואלה! חדשות

המשטרה, הרשויות המקומיות ומשרד החינוך הכריזו על תוכנית שבמסגרתה יוצבו מצלמות אבטחה במעגל סגור בחצרות מוסדות חינוך. "המטרה היא לתת מענה נוסף להורדת רמת האלימות"

כחלק מהניסיונות להוריד את רמת האלימות במערכת החינוך הוסכם על ידי המשטרה בשיתוף פעולה עם מספר רשויות מקומיות וגורמי משרד החינוך להציב מערך מצלמות אבטחה במעגל סגור בעשרה מוסדות חינוך ברחבי הארץ. המהלך, המוגדר כ"פיילוט", הוא תולדה של מספר פגישות שנערכו בין גורמי משרדי החינוך וביטחון הפנים. במסגרת הפרויקט, הוחלט שבמהלך השנה יוצב מערך המצלמות במוסדות החינוך תוך יוזמה משותפת של המשרדים והרשויות המקומיות.

המשך קריאה: נלחמים באלימות: מצלמות אבטחה בבתי ספר

אח גדול: מצלמות בבתי הספר יחוברו למשטרה

פורסם ביום ראשון, 15 אוגוסט 2010 נכתב על ידי יעל ברנובסקי ואלי סניור, ynet

כבר מהחודש הבא יהיו התלמידים ב-12 בתי-ספר שונים תחת עינה הפקוחה של המשטרה לאורך כל יום הלימודים. מוסדות החינוך ירושתו במצלמות אבטחה, שיחוברו ישירות אל מרכזי השליטה של המשטרה - בתקווה לצמצם את רמת האלימות

כשההורים לא שומרים על הילדים, המשטרה תפקח. במסגרת ניסוי חדש שיחל כבר בחודש הבא, עם פתיחת שנת הלימודים החדשה בבתי-הספר, הודיעה היום (א') המשטרה כי תציב ב-12 מוסדות חינוך שונים מכל המגזרים מצלמות אבטחה שיתדעו את המתרחש שם.

המשך קריאה: אח גדול: מצלמות בבתי הספר יחוברו למשטרה

טרור בבית הספר

פורסם ביום ראשון, 11 יולי 2010 נכתב על ידי hdamary18


נצחנו במונדיאל! ישראל במקום ראשון בעולם באלימות הנוער!

האם זה שיא אולימפי, או אסון לאומי? לקראת שנת הלימודים הקרובה, אנשי חינוך ופסיכולוגים מזהירים

מאמצעים מסוכנים חדשניים שיוחדרו לכיתות הלימודים..."נשבית את הלימודים,עד שבכיתות יוצבו שוטרים", אומרת קבוצת הורים מודאגים בעקבות הגילויים החדשים. סרט זה הוא כולו חשיפה חדשה, על מה שמחכה לילדך בשנת הלימודים הקרובה... תגובתכם חשובה לנו מאוד, למטה המאבק של הורים נגד אלימות בבתי הספר.

 

Copyright 2011 בית הספר. כל הזכויות שמורות © ביטחון בישראל
Joomla Templates by Wordpress themes free